ASB met FIXCON connector; 8 poorten; LED; STL331
€ 319,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 8/LED 5-4-331/35 M
Fabrikantnummer:
2982
EAN:
04001088019317
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector biedt een robuuste oplossing voor signaalverdeling met 8 M12-poorten, 5/4-polig, A-gecodeerd. Deze eenheid is gemaakt van duurzaam plastic TPU met een fel oranje behuizing. Ontworpen om efficiënt te functioneren in zware omgevingen, werkt het binnen een temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C en voldoet het aan IP67-normen voor stof- en waterbestendigheid. De geïntegreerde LED-indicatoren verbeteren de zichtbaarheid van systeem- en poortstatus. Betrouwbare werking wordt verzekerd met een maximale stroom van 1,5 A per connector en per module, waardoor dit een uitstekende keuze is voor industriële toepassingen die robuuste en betrouwbare connectiviteit vereisen. De ASB wordt geleverd met meerdere kabelopties, waaronder 0,5M, 2M, 5M, 10M en 35M, om aan verschillende installatiebehoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 2982 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | TPU |
| Ontvlambaarheid: | contact holder : UL 94 HB |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 8/LED 5-4-331/35 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 8 ports; LED; STL331 |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -40°C to +125°C, observe derating |
| Type contact / Geslacht: | U-contact, flat contact |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Bus met schroefdraad: | CuZn, nickeld |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PUR |
| Kabellengte: | 35 m |
| Kabelnummer: | 331 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 114.8293965 |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 3-polig + PE: | 3 - Pin + PE |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Accessoires apart te bestellen: | flat gasket: 733-973-002, GSE 2000-2 NBR for Temp.- bereich: -30°C to +90°C 733-846-003, GSE 2000-3 EPDM for Temp.- bereich: -40°C to +125°C |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Geleidergrootte: | max. 1.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 127 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M3: (40-50)Ncm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | pre-nickled and gold-plated |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactoppervlaktemateriaal: | pre-nickled and gold-plated |
| Uniek Nr.: | 2982 |