ASB met FIXCON-connector; 8 poorten; LED; STL331
€ 192,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 8/LED 5-4-331/10 M
Fabrikantnummer:
60602
EAN:
04020841542084
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector; 8 poorten; LED; STL331 is een robuuste en betrouwbare verbindingsmodule ontworpen voor industriële toepassingen. Gehuisvest in duurzaam plastic met TPU-materiaal biedt de unit acht M12-, 5/4-polige, A-gecodeerde poorten voor gemakkelijke en veilige verbindingen. Elke poort is voorzien van een gele LED-statusindicator, wat zorgt voor eenvoudige bewaking van connectiviteit en systeemprestaties. De module werkt op een nominale actuatorvoedingsspanning van 24 V DC, met een bereik tussen 10 V DC tot 30 V DC, en biedt veelzijdige in- en uitvoerbedradingsopties (2-, 3-, 4-draad voor invoer en 2-, 3-draad voor uitvoer). Bovendien voldoet de ASB met FIXCON-connector aan IP67-normen, wat zorgt voor weerstand tegen stof en waterindringing, waardoor hij geschikt is voor veeleisende omgevingen. De hoogwaardige CuZn-contactbasis en FKM-O-ringmaterialen zorgen voor langdurige operationele stabiliteit. Deze module ondersteunt een maximale stroom van 1,5 A per connector en per module. Het is CE, RoHS en China RoHS-compatibel, wat zorgt voor naleving van internationale veiligheids- en milieunormen. Het product is beschikbaar in verschillende kabellengtes, wat flexibiliteit biedt om aan verschillende installatie-eisen te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 60602 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ontvlambaarheid: | contact holder : UL 94 HB |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 8/LED 5-4-331/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 8 ports; LED; STL331 |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -40°C to +125°C, observe derating |
| Type contact / Geslacht: | U-contact, flat contact |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Belden merk: | Lumberg-Automation |
| Bus met schroefdraad: | CuZn, nickel plated |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PUR |
| Kabelnummer: | 331 |
| Kleur kabel: | black |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 3-polig + PE: | 3 - Pin + PE |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Accessoires apart te bestellen: | flat gasket: 733-973-002, GSE 2000-2 NBR for Temp.- bereich: -30°C to +90°C 733-846-003, GSE 2000-3 EPDM for Temp.- bereich: -40°C to +125°C |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Geleidergrootte: | max. 1.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 127 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M3: (40-50)Ncm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | nickel layer and gold-plated |
| Uniek Nr.: | aut60602 |