ASB met FIXCON-connector; 8 poorten; LED; STL271
€ 256,42
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 8/LED 5-4-271/15 M
Fabrikantnummer:
1155
EAN:
04001088006416
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
3
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is ontworpen voor veelzijdig en robuust industrieel gebruik. Dit apparaat beschikt over 8 poorten, elk voorzien van M12-connectoren die 5/4-polig en A-gecodeerd zijn, wat zorgt voor veilige en betrouwbare verbindingen voor diverse toepassingen. De behuizing is vervaardigd uit duurzaam TPU-plastic met een IP67-classificatie, waardoor het bestand is tegen stof en water. De oranje kleur zorgt voor hoge zichtbaarheid in industriële omgevingen. Het is ontworpen om te werken binnen een temperatuurbereik van -15°C tot 80°C, wat het geschikt maakt voor uiteenlopende omgevingen. Het module beschikt over LED-indicatoren voor systeem- en poortstatus, wat duidelijk visuele feedback geeft over de operationele status. Bedoeld voor configuraties met één I/O per poort, beschikt het apparaat ook over een open-einde-bedieningskabelinterface. De totale afmetingen zijn 54 mm (B) x 30,3 mm (H) x 127 mm (D), wat integratie in verschillende systemen vergemakkelijkt. Deze ASB-module voldoet aan de CE-, RoHS- en China RoHS-normen, waardoor hoge veiligheids- en milieuvoorschriften worden gegarandeerd.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 1155 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | TPU |
| Ontvlambaarheid: | contact holder : UL 94 HB |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 8/LED 5-4-271/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 8 ports; LED; STL271 |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -40°C to +125°C, observe derating |
| Type contact / Geslacht: | U-contact, flat contact |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Bus met schroefdraad: | CuZn, nickeld |
| CE: | |
| Kabel: | PUR |
| Kabellengte: | 15 m |
| Kabelnummer: | 271 |
| Kleur kabel: | grey |
| Kabellengte (feet): | 49.2125985 |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 3-polig + PE: | 3 - Pin + PE |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Accessoires apart te bestellen: | flat gasket: 730-843-002, GSA 200-4 NBR for Temp.- bereich: -30°C to +90°C 730-268-003, GSA 200-7 EPDM for Temp.- bereich: -40°C to +125°C |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Geleidergrootte: | max. 1.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 127 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M3: (40-50)Ncm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | pre-nickled and gold-plated |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactoppervlaktemateriaal: | pre-nickled and gold-plated |
| Uniek Nr.: | aut1155 |