ASB met FIXCON-connector; 8 poorten; LED; NPN
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 8/LED NPN 5-4-331/5 M
Fabrikantnummer:
61060
EAN:
04020841544514
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector biedt een betrouwbare oplossing voor industriële communicatie. Deze unit beschikt over 8 poorten met M12, 5/4-polige, A-gecodeerde I/O-verbindingen, wat hem zeer veelzijdig maakt. De interface van de bedieningskabel is open-eind, wat flexibiliteit in toepassing biedt. Het bevat LED-indicatoren voor zowel systeem- als poortstatussen, wat de operationele zichtbaarheid verbetert. Ontworpen met een robuuste plastic TPU behuizing en een IP67-beschermingsgraad, zorgt het voor duurzaamheid en weerstand tegen omgevingsfactoren. De unit werkt binnen een temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C, geschikt voor verschillende industriële omgevingen. Vervuilingsgraad 3 volgens EN 60664-1, VDE 0110-1 versterkt de robuustheid onder zware omstandigheden. Met een maximale stroomcapaciteit van 1,5 A per connector en per module, zorgt het voor efficiënte prestaties. Deze ASB-module voldoet ook aan CE- en RoHS-normen, wat veiligheid en milieuvriendelijkheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 61060 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | TPU, self-extinguishing |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 8/LED NPN 5-4-331/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 8 ports; LED; NPN |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | NPN |
| Bus met schroefdraad: | CuZn, nickeld |
| CE: | |
| Kabel: | PUR |
| Kabellengte: | 5 m |
| Kabelnummer: | 331 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 16.4041995 |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 127 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA 66 GF, self-extinguishing |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF, self-extinguishing |
| Contactcoating: | pre-nickled and gold-plated |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactoppervlaktemateriaal: | pre-nickled and gold-plated |
| Uniek Nr.: | 61060 |