ASB met FIXCON connector, 8 poorten, LED, M23 connector, 4I4O
€ 154,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBS 8/LED 5-4/4E-4A
Fabrikantnummer:
53499
EAN:
04020841498169
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON connector is een veelzijdige en duurzame oplossing voor uw automatiseringsbehoeften. Uitgerust met 8 poorten en een M23-connector biedt dit product betrouwbare verbindingen voor diverse toepassingen. De ingebouwde LED-statusindicatoren vergemakkelijken de monitoring en zorgen voor een soepele werking. Het module, met een IP67-classificatie, is ontworpen voor gebruik in zware omgevingen en biedt uitstekende weerstand tegen stof en water. De behuizing is gemaakt van sterk TPU-plastic, wat zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur.
Dit ASB-model ondersteunt een 4I4O-bedradingsconfiguratie, waardoor het geschikt is voor diverse input- en outputvereisten. De M12-connectors zijn A-gecodeerd en ondersteunen 5/4-polige configuraties, geschikt voor verschillende sensortypen. Het kan actuatorvoedingsspanningen van 10 V DC tot 30 V DC aan en biedt een nominale actuatorvoedingsspanning van 24 V DC. De statusindicatoren voor systeemvoeding zijn groene LED's, waardoor visuele controle van de operationele status eenvoudig is.
Ideaal voor industriële automatisering, kan deze ASB met FIXCON-connector worden ingezet in diverse toepassingen, waaronder machineriebesturing, procesautomatisering en fabrieksautomatisering. De hoogwaardige materialen en de naleving van CE- en RoHS-normen maken het een betrouwbare en veilige keuze voor moderne automatiseringssystemen.
Dit ASB-model ondersteunt een 4I4O-bedradingsconfiguratie, waardoor het geschikt is voor diverse input- en outputvereisten. De M12-connectors zijn A-gecodeerd en ondersteunen 5/4-polige configuraties, geschikt voor verschillende sensortypen. Het kan actuatorvoedingsspanningen van 10 V DC tot 30 V DC aan en biedt een nominale actuatorvoedingsspanning van 24 V DC. De statusindicatoren voor systeemvoeding zijn groene LED's, waardoor visuele controle van de operationele status eenvoudig is.
Ideaal voor industriële automatisering, kan deze ASB met FIXCON-connector worden ingezet in diverse toepassingen, waaronder machineriebesturing, procesautomatisering en fabrieksautomatisering. De hoogwaardige materialen en de naleving van CE- en RoHS-normen maken het een betrouwbare en veilige keuze voor moderne automatiseringssystemen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 53499 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 53499 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBS 8/LED 5-4/4E-4A |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector, 8 ports, LED, M23 connector, 4I4O |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |