ASB met FIXCON-connector; 8 poorten; LED; ESD-capabel materiaal
€ 174,18
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 8/LED 5-4-331/5 M ESD
Fabrikantnummer:
69999
EAN:
04020841606205
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is een verbindingenmodule van hoge kwaliteit met 8 poorten en LED-indicatoren. Het ontwerp bevat ESD-capabel materiaal, wat bescherming biedt tegen elektrostatische ontlading en zorgt voor veilige en betrouwbare werking in verschillende omgevingen. De module is gehuisvest in een duurzame kunststof behuizing met afmetingen van 54 mm x 30,3 mm x 127 mm, en biedt robuuste IP67-bescherming. Het ondersteunt M12, 5/4-polige A-gecodeerde I/O-verbindingen en biedt een flexibele open-uiteinde bediening kabel interface. Met bedrijfstemperaturen variërend van -15°C tot 80°C is de module geschikt voor een breed scala aan industriële toepassingen. De statusindicatoren voor poorten en systeemvoeding zorgen voor gemakkelijke monitoring en diagnostiek.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut69999 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 69999 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | black/grey |
| Behuizingsmateriaal: | PBT, modified for ESD critical applications |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 8/LED 5-4-331/5 M ESD |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 8 ports; LED; ESD-capable material |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Bus met schroefdraad: | CuZn, nickeld |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 127 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | pre-nickled and 0,8 µm gold-plated |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactoppervlaktemateriaal: | pre-nickled and 0,8 µm gold-plated |