ASB met FIXCON connector; 8 poorten; LED; ESD-capabel materiaal
€ 206,12
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 8/LED 5-4-331/10 M ESD
Fabrikantnummer:
70000
EAN:
04020841606212
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON connector is ontworpen voor industriële omgevingen die betrouwbare verbindingen en ESD-bescherming vereisen. Uitgerust met 8 M12 poorten, elk voorzien van LED-indicatoren voor eenvoudige statusbewaking, vereenvoudigt deze module het beheer van meerdere I/O-verbindingen. De behuizing is gemaakt van duurzaam plastic (PBT), wat robuustheid en duurzaamheid garandeert, met een beschermingsgraad van IP67 wanneer goed gekoppeld met compatibele connectoren. Het apparaat functioneert efficiënt binnen een breed temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C en kan een stroom tot 1,5 A per connector verwerken. Naleving van CE-, RoHS- en China RoHS-normen zorgt voor naleving van veiligheids- en milieuregelgevingen. Deze ASB is ideaal voor toepassingen waar veilige en stabiele I/O-verbindingen essentieel zijn.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut70000 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 70000 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | black/grey |
| Behuizingsmateriaal: | PBT, modified for ESD critical applications |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 8/LED 5-4-331/10 M ESD |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 8 ports; LED; ESD-capable material |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Bus met schroefdraad: | CuZn, nickeld |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 127 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | pre-nickled and 0,8 µm gold-plated |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactoppervlaktemateriaal: | pre-nickled and 0,8 µm gold-plated |