ASB met FIXCON connector; 6 poorten
€ 147,64
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 6-S3412/5 M
Fabrikantnummer:
105633
EAN:
04020841745706
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
7
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is ontworpen met zes M12, 5-polige, A-gecodeerde poorten voor betrouwbare en efficiënte I/O-verbindingen. Gevat in een oranje kunststof TPU-behuizing, is deze connector gebouwd om diverse omgevingen te weerstaan met een beschermingsgraad van IP67, wat betekent dat deze stofdicht en waterbestendig is. De afmetingen van 54 mm x 30,3 mm x 100 mm maken het compact maar functioneel, ideaal voor verschillende industriële toepassingen. De bedrijfstemperaturen variëren van -15°C tot 80°C, en het heeft een actuatorvoedingsspanning van 24 V DC (SELV/PELV) met een toelaatbaar bereik van 10 V DC tot 30 V DC. Elke poort ondersteunt een stroom tot 1,5A, en er zijn statusindicatoren op zowel de netsupply als de poorten voor eenvoudige monitoring. De robuuste constructie omvat een CuZn-contactbasismateriaal en een FKM O-ring voor verbeterde duurzaamheid.
De belangrijkste voordelen van deze ASB-connector zijn onder andere de uitgebreide bescherming tegen omgevingsfactoren, de gemakkelijke monitoring via LED-indicatoren en de veelzijdige operationele omstandigheden. De oranje TPU-behuizing biedt hoge zichtbaarheid in industriële omgevingen.
Toepassingen voor de ASB met FIXCON-connector bestrijken verschillende industrieën die robuuste en betrouwbare I/O-verbindingen vereisen. Dit omvat automatiseringssystemen, sensorintegratie en industriële machines waar nauwkeurige controle en gegevensoverdracht cruciaal zijn.
De belangrijkste voordelen van deze ASB-connector zijn onder andere de uitgebreide bescherming tegen omgevingsfactoren, de gemakkelijke monitoring via LED-indicatoren en de veelzijdige operationele omstandigheden. De oranje TPU-behuizing biedt hoge zichtbaarheid in industriële omgevingen.
Toepassingen voor de ASB met FIXCON-connector bestrijken verschillende industrieën die robuuste en betrouwbare I/O-verbindingen vereisen. Dit omvat automatiseringssystemen, sensorintegratie en industriële machines waar nauwkeurige controle en gegevensoverdracht cruciaal zijn.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 105633 |
| Pinafmetingen: | Ø 1 mm |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Afdichtingsmateriaal: | FKM |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ontvlambaarheid: | contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 6-S3412/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 6 ports |
| M12: | M12 |
| Koppelcycli: | max. 100 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | pin contact |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| Kabellengte: | 5 m |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 4-polig: | 4 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Geleidergrootte: | max. 0.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 3.937 in |
| Diepte (#1): | 100 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 100 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | see standard types |
| Uniek Nr.: | aut105633 |