ASB met FIXCON-connector; 6 poorten; LED
€ 202,38
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 6/LED 5-4-330/15 M
Fabrikantnummer:
60936
EAN:
04020841544019
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is een hoogwaardig apparaat ontworpen voor efficiënte I/O-connectiviteit. Het beschikt over 6 M12, 5/4-polige A-gecodeerde poorten en een groene LED-systeemvoedingsindicator. De behuizing is vervaardigd uit duurzaam TPU-plastic en is IP67-gecertificeerd, wat zorgt voor weerstand tegen water en stof. Met een bedrijfstemperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C is deze module geschikt voor diverse omgevingen. Het ondersteunt 2-, 3- en 4-draads ingangsstroomconfiguraties en PNP-sensortypen. Het apparaat zorgt ook voor tot 1,5 A stroom per connector en module. Het voldoet aan verschillende veiligheids- en milieunormen, waaronder CE, RoHS en UL/cULus-standaarden. Deze veelzijdige module is ideaal voor complexe digitale I/O-toepassingen in industriële automatisering.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut60936 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 60936 |
| Pinafmetingen: | Ø 1 mm |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Afdichtingsmateriaal: | FKM |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ontvlambaarheid: | contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 6/LED 5-4-330/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 6 ports; LED |
| M12: | M12 |
| Koppelcycli: | max. 100 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | pin contact |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 4-polig: | 4 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Geleidergrootte: | max. 0.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 3.937 in |
| Diepte (#1): | 100 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 100 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | see standard types |