ASB met FIXCON-connector, 4 poorten, dubbele I/O per poort
€ 197,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 4 5-256/15 M
Fabrikantnummer:
61091
EAN:
04020841544699
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector biedt een betrouwbare interface met 4 poorten met dubbele I/O-mogelijkheden per poort. De M12, 5-polige, A-gecodeerde verbindingen zorgen voor compatibiliteit met verschillende apparaten. Ontworpen voor industriële omgevingen, beschikt deze module over een robuuste TPU kunststof behuizing in opvallende oranje kleur, met een IP67 beschermingsgraad, waardoor hij bestand is tegen stof en water. Met afmetingen van 60 mm x 30,3 mm x 118 mm is hij compact en eenvoudig te integreren in diverse systemen. Werkend binnen een temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C, past hij zich goed aan aan zware omstandigheden. Elke poort ondersteunt een stroom tot 1,5 A, met statusindicatoren voor realtime monitoring. Voldoet aan CE, RoHS en China RoHS normen, en goedgekeurd onder UL 508 en CSA, is de ASB met FIXCON-connector een betrouwbare keuze voor robuuste industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut61091 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 61091 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 4 5-256/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector, 4 ports, double I/O per port |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.6457 in |
| Diepte (#1): | 118 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 118 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |