ASB met FIXCON-connector; 4 poorten; LED
€ 188,03
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 4/LED 5-4-328/25 M
Fabrikantnummer:
60622
EAN:
04020841541711
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is ontworpen voor efficiënte en veilige connectiviteit en biedt 4 poorten en LED-statusindicatoren. Het maakt gebruik van een M12, 5/4-polige, A-gecodeerde interface voor betrouwbare input/output-verbindingen. Het product kenmerkt zich door een robuuste behuizing van plastic (TPU) die verkrijgbaar is in een oranje/zwarte ESD-variant en een IP67-beschermingsgraad, wat duurzaamheid in veeleisende omgevingen garandeert. Het werkt binnen een temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C en ondersteunt verschillende bekabelingsconfiguraties (2-, 3-, 4-draad) en PNP-sensortypen. De ASB kan een maximale stroom van 1,5 A per connector en module aan, gevoed door een actuatorvoedingsspanningsbereik van 10 V DC tot 30 V DC. Het product voldoet aan CE-, RoHS- en China RoHS-normen en is UL-genoteerd, waardoor het een betrouwbare keuze is voor industriële automatiseringssystemen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut60622 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 60622 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Aansluitende connectoren: | cable socket of GDS…and VC series |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange / Black (ESD variant) |
| Behuizingsmateriaal: | TPU, self-extinguishing |
| Ontvlambaarheid: | contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 4/LED 5-4-328/25 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 4 ports; LED |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -40°C to +125°C, observe derating |
| Type contact / Geslacht: | flat contact |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| 2-polig + PE: | 2 Pin + PE |
| Bus met schroefdraad: | CuZn, nickel-plated |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PUR |
| Kabellengte: | 25 m |
| Kabelnummer: | 328 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 82.02099750000001 |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 4-polig: | 4 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 3.2283 in |
| Diepte (#1): | 82 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 82 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA 66 GF, self-extinguishing |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF, self-extinguishing |
| Contactcoating: | nickel layer and gold-plated |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactoppervlaktemateriaal: | nickel layer and gold-plated |