ASB met FIXCON-connector; 4 poorten; LED
€ 136,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 4/LED 5-4-328/10 M
Fabrikantnummer:
60643
EAN:
04020841541889
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is ontworpen voor hoogwaardige industriële omgevingen en beschikt over vier M12, 5/4-polige, A-gecodeerde poorten voor betrouwbare I/O-verbindingen. De unit is gehuisvest in duurzaam TPU-plastic en heeft een IP67-classificatie, waardoor deze geschikt is voor uitdagende omstandigheden. De geïntegreerde LED-indicatoren zorgen voor eenvoudige statusbewaking. De connector biedt compatibiliteit met een breed scala aan actuatoren en sensoren, en werkt binnen een spanningsbereik van 10 V DC tot 30 V DC. Met goed ontworpen contactmaterialen, waaronder CuZn voor de contactbasis en PA voor de contactdrager, zorgt de ASB voor veilige en stabiele verbindingen. Het robuuste ontwerp garandeert een lange levensduur, zelfs in omgevingen met temperaturen variërend van -15 °C tot 80 °C. De connector is CE-, RoHS- en China RoHS-compliant en beschikt over goedkeuringen van UL en CSA, wat garandeert dat hij voldoet aan hoge veiligheids- en milieu-standaarden. De veelzijdigheid strekt zich uit tot verschillende kabellengtes die beschikbaar zijn tot 25 meter, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen, waaronder automatiseringssystemen die betrouwbare sensor- en actuatorverbindingen nodig hebben.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 60643 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Aansluitende connectoren: | cable socket of GDS…and VC series |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange / Black (ESD variant) |
| Behuizingsmateriaal: | TPU, self-extinguishing |
| Ontvlambaarheid: | contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 4/LED 5-4-328/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 4 ports; LED |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -40°C to +125°C, observe derating |
| Type contact / Geslacht: | flat contact |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| 2-polig + PE: | 2 Pin + PE |
| Bus met schroefdraad: | CuZn, nickel-plated |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PUR |
| Kabellengte: | 10 m |
| Kabelnummer: | 328 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 32.808399 |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 4-polig: | 4 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 3.2283 in |
| Diepte (#1): | 82 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 82 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA 66 GF, self-extinguishing |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF, self-extinguishing |
| Contactcoating: | nickel layer and gold-plated |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactoppervlaktemateriaal: | nickel layer and gold-plated |
| Uniek Nr.: | aut60643 |