ASB met FIXCON-connector, 4 poorten, LED, dubbele I/O per poort
€ 156,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 4/LED 5-256/5 M
Fabrikantnummer:
11147
EAN:
04020841243806
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector met 4 poorten is ontworpen voor veelzijdig en efficiënt gebruik in verschillende toepassingen. Deze connector heeft LED-indicatoren en ondersteunt een dubbele I/O-configuratie per poort, waardoor hij zeer betrouwbaar is bij monitoring- en besturingstaken. De M12, 5-polige, A-gecodeerde aansluiting zorgt voor stabiele en veilige verbindingen. De behuizing van duurzaam plastic (TPU) biedt bescherming tegen stof en water met een IP67-classificatie, wat zorgt voor een lange levensduur en robuustheid in uitdagende omgevingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze ASB-connector is de heldere statusindicatoren via groene LED's voor de systeemvoeding en de poortstatus, waardoor gebruikers snel eventuele problemen kunnen identificeren. Bovendien ondersteunt hij een breed actuatorspanningsbereik van 10 V DC tot 30 V DC en kan hij efficiënt werken in een temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C. De compacte afmetingen van 60 mm x 30,3 mm x 118 mm maken hem geschikt voor installaties met beperkte ruimte, en het veilige aanhaalmoment van 0,5 Nm zorgt voor stabiliteit.
Deze veelzijdige en betrouwbare connector is perfect voor gebruik in automatiseringssystemen, biedt betrouwbare I/O-verbindingen en zorgt voor naadloze communicatie in verschillende industriële toepassingen. De compatibiliteit met Hirschmann/Lumberg Automation connectors biedt extra flexibiliteit.
Een van de belangrijkste voordelen van deze ASB-connector is de heldere statusindicatoren via groene LED's voor de systeemvoeding en de poortstatus, waardoor gebruikers snel eventuele problemen kunnen identificeren. Bovendien ondersteunt hij een breed actuatorspanningsbereik van 10 V DC tot 30 V DC en kan hij efficiënt werken in een temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C. De compacte afmetingen van 60 mm x 30,3 mm x 118 mm maken hem geschikt voor installaties met beperkte ruimte, en het veilige aanhaalmoment van 0,5 Nm zorgt voor stabiliteit.
Deze veelzijdige en betrouwbare connector is perfect voor gebruik in automatiseringssystemen, biedt betrouwbare I/O-verbindingen en zorgt voor naadloze communicatie in verschillende industriële toepassingen. De compatibiliteit met Hirschmann/Lumberg Automation connectors biedt extra flexibiliteit.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 11147 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 4/LED 5-256/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 4 ports, LED, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.6457 in |
| Diepte (#1): | 118 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 118 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut11147 |