ASB met FIXCON-connector, 4 poorten, LED, dubbele I/O per poort
€ 306,65
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 4/LED 5-256/30 M
Fabrikantnummer:
86538
EAN:
04020841660221
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector biedt een robuuste en betrouwbare oplossing voor industriële netwerkbehoeften. Met 4 poorten voorzien van LED-indicatoren en dubbele I/O per poort, zorgt dit apparaat voor efficiënte connectiviteit en duidelijke statusbewaking. De M12, 5-polige, A-gecodeerde I/O-verbinding wordt aangevuld door een duurzame behuizing van kunststof, die gepot is voor extra stevigheid en beschermingsgraad IP67 voor hoge bescherming tegen stof en water. Het apparaat ondersteunt een bedrijfstemperatuurbereik van -15°C tot 80°C, wat het geschikt maakt voor diverse industriële omgevingen. Het product omvat geavanceerde functies zoals een CUZN-contactbasis, PA-contactdrager materiaal, FKM O-ring en een statusindicator voor systeemvoeding en poortkanalen. Het is ook ontworpen met verontreinigingsgraad 3 volgens EN 60664-1, VDE 0110-1, wat betrouwbare werking in uitdagende omstandigheden garandeert. Daarnaast voldoet het aan de RoHS- en China RoHS-normen, is het cULus gecertificeerd onder UL 508, en beschikbaar in verschillende kabellengtes.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 86538 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 4/LED 5-256/30 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 4 ports, LED, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.6457 in |
| Diepte (#1): | 118 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 118 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut86538 |