ASB met FIXCON-connector, 4 poorten, LED, dubbel I/O per poort
€ 191,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 4/LED 5-256/10 M
Fabrikantnummer:
11145
EAN:
04020841243813
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is een veelzijdig paneel ontworpen met 4 poorten, elk uitgerust met dubbele I/O-mogelijkheden. Deze unit beschikt over M12-verbindingen, ondersteunt 5-polige en A-gecodeerde verbindingen en zorgt voor betrouwbare data- en stroomoverdracht. De LED-indicatoren bieden duidelijke statusupdates voor de systeemvoeding en elke poort, wat monitoring vergemakkelijkt. Gehuisvest in een duurzame plastic TPU-structuur, is de unit ontworpen om operationele temperaturen van -15 °C tot 80 °C te weerstaan en is IP67-geclassificeerd voor stof- en waterbestendigheid, waardoor hij ideaal is voor veeleisende industriële omgevingen. Met ingegoten interieurcomponenten en een robuust ontwerp garandeert het langdurige prestaties en naleving van belangrijke veiligheids- en milieunormen zoals CE, UL en RoHS. Deze module ondersteunt een nominale actuatorspanningsvoeding van 24 V DC met een breed bereik tussen 10 V DC tot 30 V DC, compatibel met meerdere bedradingconfiguraties waaronder 2-, 3- en 4-draads ingangen. De ASB met FIXCON-connector is een uitstekende keuze voor toepassingen die duurzame en betrouwbare connectiviteit vereisen met eenvoudige statusmonitoring.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 11145 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 4/LED 5-256/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 4 ports, LED, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.6457 in |
| Diepte (#1): | 118 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 118 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut11145 |