ASB met FIXCON-connector; 4 poorten; LED; NPN
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 4/LED NPN 5-4-328/10 M
Fabrikantnummer:
60628
EAN:
04020841541766
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is een betrouwbare en efficiënte module die is ontworpen om meerdere I/O-verbindingen te vergemakkelijken. Uitgerust met 4 poorten en LED-indicatoren voor de status, past deze compacte module gemakkelijk in industriële toepassingen met een duurzame kunststof behuizing en een beschermingsgraad van IP67, wat zorgt voor robuuste prestaties, zelfs in uitdagende omgevingen. De NPN-sensorcompatibiliteit voegt veelzijdigheid toe, waardoor het geschikt is voor verschillende digitale ingangskanalen.
Deze module profiteert van een M12, 5/4-polige, A-gecodeerde I/O-verbinding, een standaard besturingskabelaansluiting en een gepotte behuizing voor extra bescherming. De duidelijke LED-statusindicatoren helpen bij realtime bewaking van de systeemvoorziening. Bovendien kan de module actuatorvoedingsspanningen aan met een bereik van 10 V DC tot 30 V DC, waardoor hij compatibel is met een breed scala aan apparaten.
Toepassingen voor de ASB met FIXCON-connector omvatten het gebruik in geautomatiseerde systemen voor het bewaken en besturen van machines, waardoor naadloze connectiviteit voor sensoren en actuatoren wordt gegarandeerd. Met zijn robuuste constructie en naleving van verschillende veiligheids- en milieunormen is het een ideale keuze voor het handhaven van operationele efficiëntie in industriële omgevingen.
Deze module profiteert van een M12, 5/4-polige, A-gecodeerde I/O-verbinding, een standaard besturingskabelaansluiting en een gepotte behuizing voor extra bescherming. De duidelijke LED-statusindicatoren helpen bij realtime bewaking van de systeemvoorziening. Bovendien kan de module actuatorvoedingsspanningen aan met een bereik van 10 V DC tot 30 V DC, waardoor hij compatibel is met een breed scala aan apparaten.
Toepassingen voor de ASB met FIXCON-connector omvatten het gebruik in geautomatiseerde systemen voor het bewaken en besturen van machines, waardoor naadloze connectiviteit voor sensoren en actuatoren wordt gegarandeerd. Met zijn robuuste constructie en naleving van verschillende veiligheids- en milieunormen is het een ideale keuze voor het handhaven van operationele efficiëntie in industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 60628 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 4/LED NPN 5-4-328/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 4 ports; LED; NPN |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | NPN |
| Bus met schroefdraad: | CuZn, nickel plated |
| CE: | |
| Kabel: | PUR |
| Kabellengte: | 10 m |
| Kabelnummer: | 328 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 32.808399 |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 4-polig: | 4 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 3.2283 in |
| Diepte (#1): | 82 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 82 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF, self-extinguishing |
| Contactcoating: | nickel layer and gold-plated |
| Uniek Nr.: | 60628 |