ASB met FIXCON-connector, 4 poorten, LED, M23-aansluiting, NPN
€ 144,03
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBS 8/LED NPN 5-4
Fabrikantnummer:
12474
EAN:
04020841238505
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector wordt geleverd met 4 poorten, LED-indicatoren en een M23-aansluiting, waardoor het een veelzijdig en essentieel onderdeel is voor verschillende industriële toepassingen. Met 8 individuele I/O-verbindingen met M12, 5/4-polige en A-gecodeerde poorten, biedt deze module robuuste connectiviteit en efficiënte prestaties. Het intuïtieve ontwerp omvat een groene LED-statusindicator voor systeemvoeding, terwijl gele LED's de status van elk kanaal markeren, wat zorgt voor eenvoudige monitoring en snelle diagnose. Gemaakt van duurzaam TPU-kunststof, is deze module gebouwd om zware omgevingen te weerstaan en heeft een IP67-beschermingsgraad. Het vermogen om te werken bij temperaturen van -15°C tot 80°C vergroot het toepassingsbereik verder. De ASB is ook CE- en RoHS-conform, wat zorgt voor naleving van de hoogste veiligheids- en milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut12474 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 12474 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBS 8/LED NPN 5-4 |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector, 4 ports, LED, M23 connection, NPN |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | NPN |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |