ASB, 8 poorten
€ 512,84
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASNBV 8/LED 5-278/15 M
Fabrikantnummer:
38551
EAN:
04020841411045
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met 8 poorten is een zeer functioneel en duurzaam apparaat, geschikt voor veeleisende industriële toepassingen. In een robuuste roestvrijstalen behuizing biedt het een goede bescherming en zorgt het voor een lange levensduur, zelfs onder zware omgevingsomstandigheden. Elke poort heeft een LED voor statusindicatie en ondersteunt dubbele I/O, waardoor verbeterde connectiviteit en veelzijdigheid mogelijk zijn. De I/O-verbindingen maken gebruik van M12 5-polige A-gecodeerde connectors en ondersteunen diverse bekabelingsconfiguraties (2-, 3- of 4-draads) voor brede compatibiliteit met verschillende sensortypen.
Een van de belangrijkste voordelen van dit product is het hoge beschermingsniveau, met een IP67/IP69k-classificatie, waardoor het bestand is tegen waterstralen en stof, wat het ideaal maakt voor vuile of natte omgevingen. Het apparaat werkt ook binnen een breed bedrijfstemperatuurbereik van -25°C tot 70°C, waardoor het kan worden gebruikt in diverse klimatologische omstandigheden. Bovendien beschikt het over groene en gele LED's voor systeem- en poortstatusindicators, die duidelijke en directe feedback geven over de operationele status.
Dit apparaat kan worden toegepast in tal van industriële omgevingen waar betrouwbare en veilige I/O-connectiviteit cruciaal is, zoals automatiseringssystemen, productiebedrijven en procesbesturingsomgevingen. Het voldoet aan verschillende veiligheids- en milieunormen, waaronder CE en RoHS, en heeft goedkeuringen van UL en CSA, wat ervoor zorgt dat het aan strenge industrie-eisen voldoet.
Een van de belangrijkste voordelen van dit product is het hoge beschermingsniveau, met een IP67/IP69k-classificatie, waardoor het bestand is tegen waterstralen en stof, wat het ideaal maakt voor vuile of natte omgevingen. Het apparaat werkt ook binnen een breed bedrijfstemperatuurbereik van -25°C tot 70°C, waardoor het kan worden gebruikt in diverse klimatologische omstandigheden. Bovendien beschikt het over groene en gele LED's voor systeem- en poortstatusindicators, die duidelijke en directe feedback geven over de operationele status.
Dit apparaat kan worden toegepast in tal van industriële omgevingen waar betrouwbare en veilige I/O-connectiviteit cruciaal is, zoals automatiseringssystemen, productiebedrijven en procesbesturingsomgevingen. Het voldoet aan verschillende veiligheids- en milieunormen, waaronder CE en RoHS, en heeft goedkeuringen van UL en CSA, wat ervoor zorgt dat het aan strenge industrie-eisen voldoet.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 8 |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | EPDM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 38551 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 43 mm |
| Behuizingsmateriaal: | stainless steel |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASNBV 8/LED 5-278/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB, 8 ports, LED, stainless steel housing, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic stainless steel |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 / IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP69k |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PVC |
| Kabellengte: | 15 m |
| Kabelnummer: | 278 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 49.2125985 |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 6.4567 in |
| Diepte (#1): | 164 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 43 mm x 164 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Contactweerstand: | < lt/ > 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Uniek Nr.: | aut38551 |