ASB, 8 poorten
€ 383,05
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASNBV 8/LED 5-278/0,02 M
Fabrikantnummer:
934903001
EAN:
04001088063570
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het ASB-moduul met 8 poorten is een zeer efficiënte en duurzame oplossing voor industriële connectiviteits behoeften. Omgeven door een roestvrijstalen behuizing biedt het robuuste bescherming met IP67 en IP69k-classificaties, wat betrouwbaarheid garandeert zelfs in veeleisende omgevingen. Het modul bevat LED-indicatoren voor systeemvoeding (groen) en poortstatus (geel per kanaal), wat gemakkelijke controle mogelijk maakt. Elke poort heeft een dubbele I/O-configuratie, A-gecodeerde M12-connectoren, en ondersteunt 2-, 3- en 4-draads ingangsbedrading, evenals 2- en 3-draads uitgangsbedrading, waardoor het veelzijdig inzetbaar is voor verschillende toepassingen. Het ASB-moduul werkt binnen een breed temperatuurbereik (-25 °C tot 70 °C) en voldoet aan CE-, RoHS- en China RoHS-normen, wat gemoedsrust biedt wat betreft veiligheid en milieueisen. Met opties beschikbaar in kabellengtes van 0.02m tot 25m, past dit moduul zich aan verschillende installatievereisten aan, wat het gemak en de bruikbaarheid in dynamische industriële omgevingen verbetert.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 8 |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | EPDM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934903001 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 43 mm |
| Behuizingsmateriaal: | stainless steel |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASNBV 8/LED 5-278/0,02 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB, 8 ports, LED, stainless steel housing, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic stainless steel |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP69k |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PVC |
| Kabelnummer: | 278 |
| Kleur kabel: | black |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 6.4567 in |
| Diepte (#1): | 164 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 43 mm x 164 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | 934903001 |