ASB, 8 poorten, LED, roestvrijstalen behuizing, zijverbindingen
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASNBL 8/LED 5-4-320/0,05 M
Fabrikantnummer:
934902001
EAN:
04001088063587
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met 8 poorten, LED-indicatoren en een roestvrijstalen behuizing is een ideale oplossing voor industriële automatiseringstoepassingen. De poorten zijn ontworpen met M12, 5/4-polige, A-gecodeerde connectoren, waardoor configuraties met één I/O-poort mogelijk zijn. Dit apparaat is uitgerust met statusindicatoren: groene LEDs voor systeemvoeding en gele LEDs voor elke poortkanaal, wat zorgt voor eenvoudige monitoring en probleemoplossing. De behuizing is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, wat robuuste bescherming biedt met IP67 en IP69k-classificaties, geschikt voor gebruik in ruwe omgevingen. Daarnaast ondersteunt het apparaat een breed bedrijfs-temperatuurbereik van -25 °C tot 70 °C, met tijdelijke weerstand tot 80 °C, en omvat verschillende goedkeuringen zoals CE, RoHS en cULus vermeld onder UL 508. Het ingegoten ontwerp, gecombineerd met PVC contactdrager materiaal en EPDM O-ring, zorgt voor duurzaamheid en betrouwbare prestaties.
Downloads
Specificaties
| O-ringmateriaal: | EPDM |
|---|---|
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934902001 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 28 mm |
| Behuizingsmateriaal: | stainless steel |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASNBL 8/LED 5-4-320/0,05 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB, 8 ports, LED, stainless steel housing, side connections |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 59 mm |
| Breedte (#1): | 2.3228 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic stainless steel |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP69k |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C (temporary: 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.0787 in |
| Diepte (#1): | 129 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 59 mm x 28 mm x 129 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | 934902001 |