ASB, 8 poorten, LED, roestvrijstalen behuizing, zijaansluitingen
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASNBL 8/LED 5-4-320/40 M
Fabrikantnummer:
934637894
EAN:
04001088080577
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met 8 poorten en LED-indicatoren is gehuisvest in een duurzame roestvrijstalen behuizing met zijaansluitingen. Dit apparaat beschikt over een M12 I/O-verbinding met 5/4-polige en A-gecodeerde instellingen, wat een effectieve I/O-configuratie per poort biedt. Ontworpen om zware omgevingen te weerstaan, biedt het een IP67- en IP69k-beschermingsgraad, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële toepassingen. De aansluiting van de besturingskabel is open voor flexibiliteit, terwijl de roestvrijstalen behuizing een hoge duurzaamheid en corrosiebestendigheid garandeert. Het product ondersteunt een actuatorvoedingsspanning van 10 V DC tot 30 V DC, met een nominale waarde van 24 V DC, en omvat groene LED-statusindicatoren voor de systeemvoeding en gele LEDs voor elk kanaal. Het ondersteunt ook verschillende sensortypen met 2-, 3- en 4-draads ingangsbedrading en 2- en 3-draads uitgangsbedrading. Belangrijke materialen zijn onder andere CuZn voor de contactbasis en PVC voor de contactdrager, met EPDM O-ringen die een veilige en duurzame afdichting garanderen. Gecertificeerd volgens CE-, RoHS- en China RoHS-normen, is dit product ook UL- en CSA-goedgekeurd, wat de betrouwbaarheid en naleving van strikte veiligheids- en milieueisen waarborgt.
Downloads
Specificaties
| O-ringmateriaal: | EPDM |
|---|---|
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 934637894 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 28 mm |
| Behuizingsmateriaal: | stainless steel |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASNBL 8/LED 5-4-320/40 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB, 8 ports, LED, stainless steel housing, side connections |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 59 mm |
| Breedte (#1): | 2.3228 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic stainless steel |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP69k |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C (temporary: 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.0787 in |
| Diepte (#1): | 129 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 59 mm x 28 mm x 129 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | 934637894 |