ASB, 8 poorten, LED, roestvrijstalen behuizing, zij aansluitingen
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASNBL 8/LED 5-4-320/25 M
Fabrikantnummer:
59992
EAN:
04020841679377
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met 8 poorten en LED-indicatoren is ontworpen om betrouwbare connectiviteit te bieden in industriële omgevingen. De eenheid is gehuisvest in duurzaam roestvrij staal en biedt uitstekende bescherming met een IP67- en IP69k-classificatie, wat betekent dat het bestand is tegen blootstelling aan stof en water. Het beschikt over M12-, 5/4-polige, A-gecodeerde connectoren en ondersteunt enkele I/O per poort. Het robuuste ontwerp ondersteunt een temperatuurbereik van -25 °C tot 70 °C, waardoor het geschikt is voor diverse operationele omstandigheden. Met groene LED-indicatoren voor systeemstatus en gele LED's voor poortstatus, is gemakkelijke monitoring gewaarborgd. Het voldoet ook aan CE-, RoHS- en China RoHS-normen en is UL-genoteerd, wat extra veiligheid en milieubescherming biedt.
Downloads
Specificaties
| O-ringmateriaal: | EPDM |
|---|---|
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 59992 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 28 mm |
| Behuizingsmateriaal: | stainless steel |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASNBL 8/LED 5-4-320/25 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB, 8 ports, LED, stainless steel housing, side connections |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 59 mm |
| Breedte (#1): | 2.3228 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic stainless steel |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP69k |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C (temporary: 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.0787 in |
| Diepte (#1): | 129 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 59 mm x 28 mm x 129 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | 59992 |