ASB, 8 poorten, LED, roestvrijstalen behuizing, dubbele I/O per poort
€ 452,13
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASNBV 8/LED 5-278/5 M
Fabrikantnummer:
38552
EAN:
04020841445705
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB 8-poorts module is een veelzijdige en robuuste oplossing die is ontworpen voor industriële omgevingen. De module is gehuisvest in een duurzame roestvrijstalen behuizing en biedt superieure bescherming tegen stof en water met IP67 en IP69k classificaties. Elke poort is uitgerust met LED-indicatoren voor eenvoudige statusmonitoring, wat het ideaal maakt voor real-time diagnostiek en onderhoud. De module ondersteunt een dubbele I/O-configuratie per poort, wat zorgt voor meer flexibiliteit en efficiëntie in verschillende toepassingen. De M12, 5-polige, A-gecodeerde connectors zorgen voor veilige en stabiele verbindingen, terwijl de open einde besturingskabel interface de installatie vereenvoudigt. De ASB-module werkt efficiënt binnen een breed temperatuurbereik van -25 °C tot 70 °C, waardoor het geschikt is voor diverse industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 8 |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | EPDM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 38552 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 43 mm |
| Behuizingsmateriaal: | stainless steel |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASNBV 8/LED 5-278/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB, 8 ports, LED, stainless steel housing, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic stainless steel |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 / IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP69k |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PVC |
| Kabellengte: | 5 m |
| Kabelnummer: | 278 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 16.4041995 |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 6.4567 in |
| Diepte (#1): | 164 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 43 mm x 164 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Contactweerstand: | < lt/ > 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Uniek Nr.: | aut38552 |