ASB, 8 poorten, LED, roestvrijstalen behuizing, dubbele I/O per poort
€ 542,12
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASNBV 8/LED 5-278/20 M
Fabrikantnummer:
47510
EAN:
04020841464164
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB 8-poorten unit is ontworpen voor betrouwbaarheid en duurzaamheid in veeleisende omgevingen. Het beschikt over een hoogwaardig roestvrijstalen behuizing met dubbele I/O configuratie per poort, wat zorgt voor veelzijdige connectiviteit. De integratie van heldere LED-indicatoren biedt duidelijke statuszichtbaarheid, waardoor de operationele efficiëntie wordt verbeterd. De unit heeft een IP67 en IP69k rating, wat betekent dat hij beschermd is tegen stof en hogedruk waterstralen. De verbinding maakt gebruik van M12, 5-polig, A-gecodeerd, wat de compatibiliteit met verschillende systemen verbetert. Met een breed bedrijfstemperatuurbereik van -25°C tot 70°C en robuuste constructie is deze module ideaal voor industriële toepassingen die veerkrachtige componenten vereisen. De voedingsstatus wordt gemakkelijk gecontroleerd via groene LEDs, terwijl gele LEDs de poortactiviteit aangeven. Het ondersteunt een maximale stroom van 1,5 A per connector en module, passend bij operaties met hoge vraag.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 8 |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | EPDM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 47510 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 43 mm |
| Behuizingsmateriaal: | stainless steel |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASNBV 8/LED 5-278/20 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB, 8 ports, LED, stainless steel housing, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E230848 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic stainless steel |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 / IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP69k |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| Kabel: | PVC |
| Kabellengte: | 20 m |
| Kabelnummer: | 278 |
| Kleur kabel: | black |
| Kabellengte (feet): | 65.616798 |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 6.4567 in |
| Diepte (#1): | 164 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 43 mm x 164 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Contactweerstand: | < lt/ > 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Uniek Nr.: | 47510 |