ASB, 8 poorten, LED, roestvrij stalen behuizing, zijverbindingen
€ 510,37
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASNBLD 8/LED 5-3-389/7 M
Fabrikantnummer:
93197
EAN:
04020841682612
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB-module met 8 poorten biedt betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen. Gevat in een duurzame roestvrijstalen behuizing, heeft het zijverbindingen en maakt het gebruik van M12, 5/3-polige, A-gecodeerde interfaces. De module is gepot voor extra bescherming en werkt efficiënt binnen een breed bedrijfstemperatuurbereik (-25°C tot 70°C). Met een IP67/IP69k-classificatie zorgt het voor bescherming tegen stof en hogedrukwaterstralen. Het apparaat ondersteunt verschillende bekabelingsconfiguraties, waaronder 2-, 3- en 4-draads sensortypes, geschikt voor PNP-sensoren met een maximale stroom van 1,5 A per connector. Bovendien heeft het ingebouwde LED-indicatoren voor de systeemstatus en individuele poortstatus, wat operationele monitoring vergemakkelijkt. Conform CE-, RoHS- en China RoHS-normen belichaamt de ASB-module robuuste naleving en milieubescherming.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 8 |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | EPDM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 93197 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 28 mm |
| Behuizingsmateriaal: | stainlees steel |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASNBLD 8/LED 5-3-389/7 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB, 8 ports, LED, stainless steel housing, side connections |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 59 mm |
| Breedte (#1): | 2.3228 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic stainless steel |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67/IP 69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67, IP69k |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Bus met schroefdraad: | stainless steel |
| CE: | |
| Kabel: | 8x0,50mm²/4x1,00mm² - PVC - 300V90 |
| Kabellengte: | 7 m |
| Kabellengte (feet): | 22.9658793 |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 70 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.0787 in |
| Diepte (#1): | 129 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 59 mm x 28 mm x 129 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Contactmateriaal: | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Uniek Nr.: | aut93197 |