ASB, 4 poorten, 5-polig, A-Coded
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 4-S3372/5 M
Fabrikantnummer:
105566
EAN:
04020841745225
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB 4-S3372 is een connector met vier M12-poorten, elk voorzien van 5 polen en A-codering. De I/O-configuratie is enkel per poort, waardoor het veelzijdig is voor verschillende toepassingen. De behuizing is gemaakt van TPU-plastic, wat duurzaamheid en weerstand tegen omgevingsfactoren biedt. De unit heeft een IP67-classificatie, wat uitstekende bescherming tegen stof en water garandeert bij juiste montage en vergrendeling met compatibele connectoren.
Voordelen zijn onder andere eenvoudige installatie dankzij de open-end control kabelinterface en duidelijke statusindicatoren via groene LED's voor systeemvoorziening en gele LED's voor poortstatus. De unit kan actuatorvoedingsspanningen aan van 10 V DC tot 30 V DC, met een nominale bedrijfsspanning van 24 V DC. Het robuuste ontwerp ondersteunt omgevingstemperaturen van -15 °C tot 80 °C, waardoor het geschikt is voor diverse industriële omgevingen.
Ideaal voor industriële automatisering, kan dit product worden gebruikt om verschillende sensoren en actuatoren aan te sluiten, wat zorgt voor betrouwbare communicatie en gegevensoverdracht. De TPU-behuizing en FKM O-ringen bieden aanvullende afdichting en omgevingsbescherming, waardoor duurzaamheid en consistente prestaties worden gewaarborgd.
Voordelen zijn onder andere eenvoudige installatie dankzij de open-end control kabelinterface en duidelijke statusindicatoren via groene LED's voor systeemvoorziening en gele LED's voor poortstatus. De unit kan actuatorvoedingsspanningen aan van 10 V DC tot 30 V DC, met een nominale bedrijfsspanning van 24 V DC. Het robuuste ontwerp ondersteunt omgevingstemperaturen van -15 °C tot 80 °C, waardoor het geschikt is voor diverse industriële omgevingen.
Ideaal voor industriële automatisering, kan dit product worden gebruikt om verschillende sensoren en actuatoren aan te sluiten, wat zorgt voor betrouwbare communicatie en gegevensoverdracht. De TPU-behuizing en FKM O-ringen bieden aanvullende afdichting en omgevingsbescherming, waardoor duurzaamheid en consistente prestaties worden gewaarborgd.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 105566 |
| Pinafmetingen: | Ø 1 mm |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 25 mm |
| Behuizingskleur: | Grey |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ontvlambaarheid: | contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 4-S3372/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB, 4 ports, 5-poles, A-Coded |
| M12: | M12 |
| Koppelcycli: | max. 100 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | pin contact |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| Kabellengte: | 5 m |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 3-polig: | 3 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.6457 in |
| Diepte (#1): | 118 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 25 mm x 118 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Kleur contacthouder: | transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Uniek Nr.: | 105566 |