ASB, 4 poorten, 4/3-polig
€ 194,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 4 4-3-256/5 M
Fabrikantnummer:
105568
EAN:
04020841745249
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De ASB-module is een zeer betrouwbaar apparaat met 4 poorten en 4/3-polig. Het maakt gebruik van M12-aansluitingen, A-gecodeerd, en zorgt voor veilige en efficiënte connectiviteit. De module heeft een grijze TPU plastic behuizing, die duurzaamheid en weerstand tegen zware omgevingen biedt, met een IP67-classificatie. De contactpunten zijn gemaakt van CuZn en de contactdrager is geconstrueerd van PA, wat zorgt voor een lange levensduur en robuustheid. Het werkt tussen -15 °C en 80 °C, waardoor het geschikt is voor verschillende omgevingsomstandigheden. De ASB-module heeft ook LED-statusindicatoren voor de systeemvoeding en poortstatus, en ondersteunt een actuatorvoedingsspanning van 10 V DC tot 30 V DC.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 105568 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 105568 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 25 mm |
| Behuizingskleur: | Grey |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 4 4-3-256/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB, 4 ports, 4/3-poles |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 3.2283 in |
| Diepte (#1): | 82 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 25 mm x 82 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |