ASB, 4 poorten, 4/3-poles, 1 1/8"
€ 155,83
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 4 4-3-256-RS120/0,3 M
Fabrikantnummer:
105427
EAN:
04020841744594
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 105427 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 105427 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | ASB: 25 mm | 1 1/8": Ø31 mm |
| Behuizingskleur: | Yellow |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 4 4-3-256-RS120/0,3 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB, 4 ports, 4/3-poles, 1 1/8" |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Afmetingen (B x H x D): | ASB: 54mm x 25 mm x 82 mm | 1 1/8": Ø31 mm x 78,3 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / PUR |