ASB 4 5-4-328 met FIXCON connector; 4 poorten
€ 137,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 4 5-4-328/15 M
Fabrikantnummer:
60587
EAN:
04020841540561
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De ASB 4 5-4-328 module, uitgerust met een FIXCON connector en 4 poorten, is een veelzijdige oplossing voor industriële toepassingen die betrouwbare I/O-verbindingen vereisen. Het product omvat M12 connectoren met 5/4-polige A-code configuratie, die een robuust en veilig interface bieden voor enkelvoudige I/O per poort verbindingen. De behuizing is gemaakt van duurzaam plastic, specifiek TPU, en is oranje van kleur. Het is ontworpen om zware omgevingsomstandigheden te weerstaan en bereikt een IP67 beschermingsniveau wanneer het correct is gemonteerd en vergrendeld. De gegoten module is compact met afmetingen van 54 mm x 30,3 mm x 82 mm, waardoor deze naadloos in verschillende opstellingen past. Het bedrijfstemperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C maakt het geschikt voor verschillende klimaten. Het voldoet ook aan strenge normen zoals CE, RoHS en UL-certificeringen, wat zorgt voor veiligheid en milieuverantwoordelijkheid. Gecertificeerd onder UL 508-specificaties, heeft het product een vervuilingsgraad van 3 volgens EN 60664-1, VDE 0110-1 normen, waardoor het betrouwbaar is voor industriële automatiseringstoepassingen. De statusindicator, een gele LED per kanaal, zorgt voor eenvoudige systeemmonitoring. De module kan een maximale stroom van 1,5 A per connector en per module aan, met een nominale actuatorspanning van 24 V DC en een operationeel bereik van 10 V DC tot 30 V DC.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 60587 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 4 5-4-328/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | with FIXCON connector; 4 ports |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 3.2283 in |
| Diepte (#1): | 82 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 82 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut60587 |