APC 7mm to N Type Jack RF Adapter
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RFAAAPC7NJ
Fabrikantnummer:
RFAAAPC7NJ
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
|---|---|
| Schroefdraadmaat: | 11/16 24UNEF 2A & 5/8 24UNEF 2A |
| Spanning (max.): | 1000V |
| VSWR: | < 1.15 |
| Bedrijfsfrequentie (min.): | 0GHz |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Lengte behuizing: | 47.40mm |
| Materiaal behuizing: | Stainless Steel Passivation |
| Bevestiging middencontact: | 28N |
| Aanhoudkracht middencontact: | >26.7N |
| Materiaal contactpen: | Beryllium Copper |
| Diëlektrische doorslagspanning: | >2500V |
| Duurzaamheid (RPC/7): | >5000 cycles |
| Duurzaamheid (RPC) (N): | >500 cycles |
| Functie: | Male to Female RF Adapter |
| Impedantie: | 50Ohm |
| Isolatieweerstand: | >5000MOhm |
| Isolator: | UNFILLED ULTEM 1000/PEI |
| Bedrijfsfrequentie (max.): | 18GHz |
| Uniek Nr.: | blgRFAAAPC7NJ |