AK 10 rood
€ 3,36
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
AK 10 rood
Fabrikantnummer:
930126101
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
AK 10 is een geïsoleerde krokodilklem met een klembereik van maximaal 6 mm. De AK 10 heeft een 4 mm aansluiting. De AK 10 is geschikt voor 30 V AC/ 60 V DC en 6 A; CAT I. Dit artikel is groen en ook beschikbaar in zwart, rood, blauw en geel.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Krokodilklem |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 6 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT I |