900 SER FLEX/LINE 5 POLE
€ 51,92
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0921/05/S
Fabrikantnummer:
PX0921/05/S
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Contactgat (max.) (mm²): | 4mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 13mm |
| Contactgat (min.) (AWG): | 10AWG |
| Contactgat (min.) (mm²): | 2.6mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 5 Contacts |
| Contactgat (max.) (AWG): | 13AWG |
| Kabelingangsmaat (max.): | 15mm |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 32A |
| Diameter over koppelring (mm): | 58mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Inline Cable Connector |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Spanning (max.): | 600V |
| Uniek Nr.: | blgPX0921/05/S |