7/8" Voedingsdoos
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 50-694/9F
Fabrikantnummer:
500004496
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Voedingsdoos is een vrouwelijke, rechte, 5-pins connector ontworpen voor frontmontage. Hij is uitgerust met een 1/2" 14-NPT paneelkraan en geschikt voor elektrische installaties tot 300 V (UL) en 5,6 A (UL). Deze voedingsdoos beschikt over 18 AWG pigtail draden gerangschikt volgens de IEC kleurcode. Het type connector is vast met interne schroefdraad, wat zorgt voor een veilige en stabiele bevestiging. Het product beschikt over een IP65 en IP67 beschermingsgraad, wat betekent dat het robuust bestand is tegen stof en water. Het is vervaardigd uit duurzame materialen waaronder CuZn voor de contactbasis en helder geanodiseerd aluminium voor de behuizing. Geschikt voor gebruik in een breed scala van operationele temperaturen (-40°C tot +90°C), voldoet deze voedingsdoos aan de strenge kwaliteitsnormen van UL en RoHS conformiteit. Perfect voor industriële en automatiseringstoepassingen, het zorgt voor betrouwbare connectiviteit.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004496 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 9 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, Internal Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Al, clear anodized |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 50-694/9F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5.6 A (UL), 18 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004496 |