7/8" Stroom Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 501-690/15F
Fabrikantnummer:
500002252
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Stroom Receptacle is een hoogwaardige, vrouwelijke, rechte connector met een 5-polige configuratie. Ontworpen voor frontmontage, beschikt het over een 1/2" 14-NPT paneel tap en is geschikt voor toepassingen die tot 300 V (UL) en 5.6 A (UL) eisen. Het bevat 18 AWG pigtail draden volgens de Automobiel Kleurcode en heeft een onbeschermde uitvoering. De behuizing is gemaakt van Zn spuitgietwerk met een zwarte E-coating, wat duurzaamheid en veerkracht garandeert. Ideaal voor zowel industriële als automobiel toepassingen, ondersteunt deze connector omgevingstemperaturen van -40 °C tot +90 °C en biedt het IP65 en IP67 beschermingsgraden.
Belangrijke voordelen zijn robuuste prestaties onder verschillende omgevingsomstandigheden, een veilige en betrouwbare verbinding dankzij de externe schroefdraad en vaste bevestigingstype, en naleving van RoHS-normen voor veiligheid en milieuoverwegingen. De contactmaterialen zijn vervaardigd met CuZn en zijn verguld met Au over Ag, wat uitstekende geleidbaarheid garandeert.
Deze 7/8" Stroom Receptacle kan worden gebruikt in verschillende toepassingen, waaronder auto-industrie, industriële machines en zware omgevingen waar veilige en betrouwbare vermogensverbindingen cruciaal zijn. Het frontmontageontwerp en de 18 AWG draden maken het een veelzijdige keuze voor complexe bekabelingssystemen.
Belangrijke voordelen zijn robuuste prestaties onder verschillende omgevingsomstandigheden, een veilige en betrouwbare verbinding dankzij de externe schroefdraad en vaste bevestigingstype, en naleving van RoHS-normen voor veiligheid en milieuoverwegingen. De contactmaterialen zijn vervaardigd met CuZn en zijn verguld met Au over Ag, wat uitstekende geleidbaarheid garandeert.
Deze 7/8" Stroom Receptacle kan worden gebruikt in verschillende toepassingen, waaronder auto-industrie, industriële machines en zware omgevingen waar veilige en betrouwbare vermogensverbindingen cruciaal zijn. Het frontmontageontwerp en de 18 AWG draden maken het een veelzijdige keuze voor complexe bekabelingssystemen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500002252 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 15 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.0 mm |
| Artikelomschrijving: | RKF 501-690/15F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Female, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5.6 A (UL), 18 AWG, Automotive Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500002252 |