7/8" Power Single-Ended Kabelset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSW 30-731/30F
Fabrikantnummer:
500002797
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Kabelset biedt een duurzame en betrouwbare oplossing voor diverse stroomtoepassingen. Deze kabelset is voorzien van een mannelijke, hoekige 3-pins connector, omhuld door een robuuste gele TPU behuizing voor eenvoudige identificatie en duurzaamheid. De set werkt op een nominale spanning van 300 V (UL) en een stroom van 8 A (UL), wat zorgt voor een efficiënte stroomoverdracht. De gele TPE-kabel met een geleidergrootte van 18 AWG biedt uitstekende flexibiliteit en weerstand tegen zware omstandigheden, met een totale kabeldiameter van 7,2 mm. Deze ongeschermde kabelset is uitgerust met een schroefmoer met externe schroefdraad voor een veilige bevestiging en heeft een IP67/NEMA 6P beschermingsklasse, wat betrouwbare prestaties in uitdagende omstandigheden verzekert. Deze kabelset voldoet aan de UL 2238 normen en is RoHS-conform, waarmee aan veiligheids- en milieustandaarden wordt voldaan.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002797 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 30 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSW 30-731/30F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002797 |