7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSW 401-839/3M
Fabrikantnummer:
500003715
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor elektrische installaties in industriële omgevingen. Met een mannelijke haakse 4-pins connector is deze cordset voorzien van een robuuste gele TPE-kabel. Hij werkt op 600 V (UL) en draagt een stroom van 10 A (UL), waardoor hij geschikt is voor toepassingen met een hoog vermogen. De cordset is ook beoordeeld met IP65, IP67, en NEMA 6P, wat duurzaamheid garandeert in zware omgevingen. Met een gestrande BC-geleider en een brandbaarheidklasse van FT4/IEEC 1202, biedt het uitstekende weerstand tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV, slijtage en laskolken. Het compacte ontwerp zorgt voor een minimale buigradius en gemakkelijke installatie in krappe ruimtes, perfect voor vaste of continue flex-toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut500003715 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | TC-ER (90°C Dry / 75°C Wet) 600 V |
| UL-bestand: | E104696 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 839 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal: | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 30 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 8.7 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Al |
| Lange omschrijving (#1): | RSW 401-839 - 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 4-pin, yellow body, 600 V (UL), 10 A (UL); TPE yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSW 401-839/3M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.5 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4 / IEEC 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder: | TPU |