7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSW 40-637/15F
Fabrikantnummer:
500002778
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste toepassingen. Deze mannelijke, 4-polige, hoekige connector heeft een geel TPU-lichaam en een TPE-kabelmantel, die beide uitstekende weerstand bieden tegen chemicaliën, vocht en mechanische belasting. De cordset ondersteunt een spanningswaarde van 300 V (UL) en een stroomwaarde van 5.6 A (UL). De kabel is 18 AWG en heeft een diameter van .280" (7.1 mm). Met een beschermingsklasse van IP67 garandeert het betrouwbare prestaties, zelfs in zware omgevingen.
De voordelen van deze cordset omvatten de stevige constructie, die duurzaamheid en een lange levensduur garandeert. Het is RoHS-compliant, wat betekent dat het voldoet aan de hoogste milieunormen. Het hoekige ontwerp zorgt voor efficiëntere ruimtebeheeroplossingen bij installaties en de externe schroefkoppeling zorgt voor een veilige bevestiging.
Ideaal voor industriële machines, automatiseringssystemen en stroomverdelingsapplicaties. Deze cordset is veelzijdig en zeer betrouwbaar. Het is UL 2238 erkend en beschikbaar in verschillende lengtes om aan diverse toepassingsbehoeften te voldoen.
De voordelen van deze cordset omvatten de stevige constructie, die duurzaamheid en een lange levensduur garandeert. Het is RoHS-compliant, wat betekent dat het voldoet aan de hoogste milieunormen. Het hoekige ontwerp zorgt voor efficiëntere ruimtebeheeroplossingen bij installaties en de externe schroefkoppeling zorgt voor een veilige bevestiging.
Ideaal voor industriële machines, automatiseringssystemen en stroomverdelingsapplicaties. Deze cordset is veelzijdig en zeer betrouwbaar. Het is UL 2238 erkend en beschikbaar in verschillende lengtes om aan diverse toepassingsbehoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002778 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 15 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSW 40-637/15F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002778 |