7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSW 30-838/1M
Fabrikantnummer:
500004279
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor uw stroomaansluitingsbehoeften. Dit product heeft een gebogen mannelijke ontwerp met 3 pins, een duurzame gele behuizing en kan 600V (UL) en 10A (UL) aan. De cordset is uitgerust met een TPE gele kabel, 16 AWG, waardoor het zeer geschikt is voor diverse industriële toepassingen. De robuuste constructie zorgt voor betrouwbare prestaties en een lange levensduur onder veeleisende omstandigheden. De cordset is ook geclassificeerd met IP65, IP67 en NEMA 6P voor superieure bescherming tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor gebruik in zware omgevingsomstandigheden. Bovendien is het bestand tegen olie en koelvloeistof, evenals trillingen, UV, slijtage en lasklonten, wat zorgt voor betrouwbare werking in uiteenlopende omgevingen. De kabelmantel is gemaakt van TPE en de contactbasis is vervaardigd uit CuZn met Au over Ag-plating, waardoor de duurzaamheid en elektrische prestaties worden verbeterd.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500004279 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Oliebestendigheid: | Oil Res II |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | TC-ER (90°C Dry / 75°C Wet) 600 V |
| UL-bestand: | E104696 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 838 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal: | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 30 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | Ø 8 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Al |
| Lange omschrijving (#1): | RSW 30-838 - 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 3-pin, yellow body, 600 V (UL), 10 A (UL); TPE yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSW 30-838/1M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.5 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4 / IEEC 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500004279 |