7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSW 30-731/6F
Fabrikantnummer:
500002793
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen met een schuine mannelijke connector met 3 pinnen en een duurzame gele TPU-behuizing. Hij is geclassificeerd op 300 V (UL) en 8 A (UL), wat hem bijzonder geschikt maakt voor veeleisende stroomtoepassingen. De cordset bevat een 18 AWG TPE gele kabel die duurzaamheid en robuustheid garandeert in verschillende industriële omgevingen. De beschermingsgraad van IP67/NEMA 6P zorgt ervoor dat de cordset bestand is tegen stof en water, mits correct gemonteerd en vergrendeld. Deze cordset voldoet aan UL 2238 normen en is RoHS-conform, wat zorgt voor een betrouwbare en milieuvriendelijke keuze voor stroomverbindingen in uitdagende omstandigheden. Verkrijgbaar in verschillende lengtes biedt het flexibiliteit en gebruiksgemak bij de installatie.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002793 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSW 30-731/6F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002793 |