7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSW 30-731/15F
Fabrikantnummer:
500002795
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een betrouwbare en duurzame oplossing voor diverse stroomverbindingsbehoeften. Met een mannelijke, gebogen 3-pins ontwerp, zorgt deze cordset voor een veilige en efficiënte verbinding. Het gele lichaam gemaakt van TPU en de TPE gele kabel zorgen voor hoge zichtbaarheid en duurzaamheid. Gecertificeerd op 300 V (UL) en 8 A (UL), is deze cordset geschikt voor veeleisende toepassingen. De kabel heeft een geleidergrootte van 18 AWG en een TPE mantel, wat zorgt voor robuuste prestaties in omgevingen met temperaturen variërend van -40°C tot +90°C. Met een beschermingsgraad van IP67/NEMA 6P wanneer correct gemonteerd en vergrendeld, is het zeer geschikt voor gebruik in zware omgevingen. Ideaal voor industriële machines, automatiseringssystemen en andere toepassingen die betrouwbare stroomverbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002795 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 15 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSW 30-731/15F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002795 |