7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 28,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSW 30-01/3 M
Fabrikantnummer:
8164
EAN:
04001088089198
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
30
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een hoogwaardige mannelijke, haakse connector met een 3-pins (2+PE) configuratie. Dit product, met een oranje behuizing, werkt op 230 V AC/DC en ondersteunt tot 12 A, wat zorgt voor een robuuste functionaliteit in verschillende omgevingen. De bijgevoegde PVC oranje kabel heeft een diameter van 0,75 mm², wat bijdraagt aan de duurzaamheid en efficiëntie van het apparaat.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is de IP68-classificatie, die uitstekende bescherming biedt tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor gebruik in veeleisende industriële omgevingen. De kabel bestaat uit een hoogwaardige kopergeleider, wat zorgt voor uitstekende geleiding en betrouwbaarheid. Bovendien verbeteren de vlamvertragende en zelfdovende eigenschappen van de kabel de veiligheid tijdens de operatie.
Ideale toepassingen voor deze cordset zijn industrieel automatisering, machines, stroomverdelingssystemen en andere elektrische installaties waar een betrouwbare en duurzame verbinding vereist is. Het product voldoet aan alle nodige veiligheids- en milieunormen, waardoor naleving van RoHS en andere relevante voorschriften wordt gewaarborgd.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is de IP68-classificatie, die uitstekende bescherming biedt tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor gebruik in veeleisende industriële omgevingen. De kabel bestaat uit een hoogwaardige kopergeleider, wat zorgt voor uitstekende geleiding en betrouwbaarheid. Bovendien verbeteren de vlamvertragende en zelfdovende eigenschappen van de kabel de veiligheid tijdens de operatie.
Ideale toepassingen voor deze cordset zijn industrieel automatisering, machines, stroomverdelingssystemen en andere elektrische installaties waar een betrouwbare en duurzame verbinding vereist is. Het product voldoet aan alle nodige veiligheids- en milieunormen, waardoor naleving van RoHS en andere relevante voorschriften wordt gewaarborgd.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 8164 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 01 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.20 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 3-pin(2+PE), orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RSW 30-01/3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut8164 |