7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSW 201-678/6F
Fabrikantnummer:
500000191
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen om betrouwbare elektrische verbindingen te bieden in verschillende toepassingen. Met een mannelijke, hoekige 2-pins connector en een gele behuizing, is deze cordset gebouwd om een nominale spanning van 600 V (UL) en een nominale stroom van 12 A (UL) te ondersteunen. De behuizing en kabelmantel zijn gemaakt van duurzaam PVC, en het gebruikt een 16 AWG geleider, wat zorgt voor robuuste prestaties. De goud over zilver vergulde CuZn-contacten bieden uitstekende geleidbaarheid. Deze cordset is niet afgeschermd, heeft een IP67/NEMA 6P beschermingsgraad en werkt efficiënt bij temperaturen van -40°C tot +90°C. Geschikt voor industriële automatisering, is hij verkrijgbaar in lengtes van 6 ft tot 30 ft, wat hem veelzijdig maakt voor verschillende opstellingsvereisten.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500000191 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | STOW |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 678 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .375” (9.5 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 2-pin, yellow body, 600 V (UL), 12 A (UL); PVC yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSW 201-678/6F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500000191 |