7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 22,36
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSW 20-03/0,5 M
Fabrikantnummer:
934636321
EAN:
04002044248970
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor industriële stroomtoepassingen die een betrouwbare connector vereisen. Met een mannelijke, haakse uitvoering en 2 pinnen kan deze cordset 230 V AC/DC aan en ondersteunt een stroomsterkte tot 12 A. De oranje TPU gegoten behuizing zorgt voor duurzaamheid, terwijl de oranje PVC-kabel met 0.75 mm² geleiders flexibiliteit en robuustheid biedt.
Belangrijke voordelen zijn onder meer de hoge weerstand tegen omgevingsfactoren met een IP68-beschermingsgraad, wat zorgt voor veiligheid en langdurige betrouwbaarheid onder zware omstandigheden. De cordset is ook vlamvertragend en zelfdovend en voldoet aan strenge veiligheidsnormen.
Ideaal voor het aansluiten van industriële machines, automatiseringssystemen en stroomunits, biedt deze cordset eenvoudige installatie met zijn bevestigingsmoer en veilige verbindingen. De productfamilie behoort tot het gerenommeerde Lumberg Automation-assortiment, wat zorgt voor hoogwaardige componenten en prestaties.
Belangrijke voordelen zijn onder meer de hoge weerstand tegen omgevingsfactoren met een IP68-beschermingsgraad, wat zorgt voor veiligheid en langdurige betrouwbaarheid onder zware omstandigheden. De cordset is ook vlamvertragend en zelfdovend en voldoet aan strenge veiligheidsnormen.
Ideaal voor het aansluiten van industriële machines, automatiseringssystemen en stroomunits, biedt deze cordset eenvoudige installatie met zijn bevestigingsmoer en veilige verbindingen. De productfamilie behoort tot het gerenommeerde Lumberg Automation-assortiment, wat zorgt voor hoogwaardige componenten en prestaties.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934636321 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 03 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 2-pin, orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RSW 20-03/0,5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut934636321 |