7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 50-794/30F
Fabrikantnummer:
500002947
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste stroomverbindingen in industriële toepassingen. Deze cordset heeft een rechte, mannelijke, 5-polige connector in een geel lichaam en is uitgerust met een duurzame gele TPE-kabel. Geschikt voor 300 V (UL) en 5,6 A (UL), zorgt deze cordset voor betrouwbare stroomoverdracht. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn met goud over zilver plating, biedt de contactbasis verbeterde geleidbaarheid en duurzaamheid. Het functioneert effectief bij extreme temperaturen van -40°C tot +90°C en biedt superieure bescherming met een IP 67 / NEMA 6P-classificatie wanneer gecombineerd met een compatibele connector. Veelzijdig en betrouwbaar, het is ideaal voor gebruik in verschillende industriële omgevingen die veilige en stabiele verbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002947 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 794 |
| Kabellengte: | 30 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .304" (7.7 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 5-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RS 50-794/30F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002947 |