7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 50-794/15F
Fabrikantnummer:
500002945
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare connector die ideaal is voor industriële toepassingen. Deze cordset beschikt over een mannelijke, rechte, 5-pins contactconfiguratie in een duurzame gele behuizing, die veilige en stabiele verbindingen garandeert. Hij ondersteunt een nominale spanning van 300 V (UL) en een stroom van 5.6 A (UL), waardoor hij geschikt is voor toepassingen met hoog vermogen. De cordset is gebouwd met een TPE gele kabel van 18 AWG die superieure flexibiliteit en stevigheid biedt om bestand te zijn tegen ruwe industriële omgevingen. De connector heeft een koppelingsmoer met externe schroefdraad, wat zorgt voor een stevige bevestiging. Dit product is UL 2238 erkend en RoHS-conform. De IP67/NEMA 6P-classificatie geeft aan dat het uitstekende bescherming biedt tegen stof en water, zelfs in veeleisende omstandigheden, wanneer deze gemonteerd en vergrendeld is met compatibele connectors. Deze cordset is verkrijgbaar in verschillende lengtes, wat tegemoetkomt aan diverse installatiebehoeften.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002945 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 794 |
| Kabellengte: | 15 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .304" (7.7 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 5-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RS 50-794/15F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002945 |