7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 40-839/1M
Fabrikantnummer:
500003660
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare stroomverbindingen en beschikt over een mannelijke, rechte 4-pins connector en een duurzame gele behuizing. Met een nominale spanning van 600 V (UL) en een stroom van 10 A (UL) zorgt deze Cordset voor veilige stroomoverdracht. De gele TPE-kabel van 16 AWG biedt robuuste prestaties met weerstand tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV, slijtage en lasvonken. De Cordset is onschilded en is voorzien van een koppelingmoer met buitendraad en biedt beschermingsgraden IP65, IP67 en NEMA 6P, waardoor hij geschikt is voor veeleisende omgevingen. De operationele omgevingstemperatuur varieert van -30°C tot +90°C. Bovendien is deze Cordset RoHS compliant, wat zorgt voor naleving van milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut500003660 |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 500003660 |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | TC-ER (90°C Dry / 75°C Wet) 600 V |
| UL-bestand: | E104696 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 839 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal: | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 30 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 8.7 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Al |
| Lange omschrijving (#1): | RS 40-839 - 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, yellow body, 600 V (UL), 10 A (UL); TPE yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RS 40-839/1M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.5 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4 / IEEC 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder: | TPU |