7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 40-637/6F
Fabrikantnummer:
500002707
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare voedingsconnector, ideaal voor verschillende industriële toepassingen. Ontworpen met een mannelijke, rechte, 4-pins configuratie, beschikt het over een duurzame gele behuizing en een TPE gele kabel die zorgt voor een hoge mate van flexibiliteit en stevigheid. Met een spanning van 300 V (UL) en 5.6 A (UL) garandeert deze kabelset optimale prestaties onder veeleisende omstandigheden.
Deze kabelset biedt superieure geleiding met zijn CuZn-contactbasismateriaal en vergulde contacten. Het robuuste TPU-materiaal van de gegoten behuizing zorgt voor duurzaamheid en bestendigheid tegen zware omgevingsfactoren. De 18 AWG geleiderdikte en 4 draden bieden een uitstekende balans tussen sterkte en flexibiliteit.
Toepassingen van de 7/8" Power Single-Ended Cordset omvatten diverse stroomverdelingstaken in industriële automatiseringsopstellingen. Het is bijzonder geschikt voor omgevingen die een hoge mate van bescherming vereisen, met een IP67- en NEMA 6P-classificatie wanneer correct gemonteerd met compatibele connectors. Dit product is ook RoHS-conform, wat betekent dat het voldoet aan de moderne milieunormen.
Deze kabelset biedt superieure geleiding met zijn CuZn-contactbasismateriaal en vergulde contacten. Het robuuste TPU-materiaal van de gegoten behuizing zorgt voor duurzaamheid en bestendigheid tegen zware omgevingsfactoren. De 18 AWG geleiderdikte en 4 draden bieden een uitstekende balans tussen sterkte en flexibiliteit.
Toepassingen van de 7/8" Power Single-Ended Cordset omvatten diverse stroomverdelingstaken in industriële automatiseringsopstellingen. Het is bijzonder geschikt voor omgevingen die een hoge mate van bescherming vereisen, met een IP67- en NEMA 6P-classificatie wanneer correct gemonteerd met compatibele connectors. Dit product is ook RoHS-conform, wat betekent dat het voldoet aan de moderne milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002707 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RS 40-637/6F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002707 |