7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 40-637/20F
Fabrikantnummer:
500002705
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen met een mannelijke, rechte, 4-pins configuratie en een opvallende gele behuizing. Het werkt bij een spanningswaarde van 300 V (UL) en een stroomwaarde van 5,6 A (UL), waardoor het ideaal is voor stroomtoepassingen. De cordset is uitgerust met een duurzame TPE gele kabel met een geleidergrootte van 18 AWG, wat zorgt voor robuuste prestaties in veeleisende omgevingen. De kabel heeft een diameter van 7,1 mm en is gebouwd volgens IP67 en NEMA 6P normen voor uitzonderlijke bescherming, wat betrouwbare prestaties garandeert in verschillende operationele omgevingen variërend van -40°C tot +90°C.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002705 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 20 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RS 40-637/20F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002705 |