7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 27,84
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 40-02/2,25 M
Fabrikantnummer:
97870
EAN:
04020841702310
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een hoogwaardig stroomconnector ontworpen om te voldoen aan veeleisende spanningsvereisten. Uitgerust met een 4-polige mannelijke, rechte aansluiting in een kenmerkende oranje behuizing, biedt deze kabelset een robuuste verbinding bij 230 V AC/DC en 9 A. Het wordt geleverd met een duurzame, oranje PVC-kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm², die betrouwbare prestaties garandeert onder verschillende omstandigheden. De kabelset biedt uitstekende betrouwbaarheid met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm. Het bedrijfsomgevingstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C maakt het geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen die hoge prestaties en veerkracht vereisen.
Deze kabelset blinkt uit met zijn IP68-classificatie, die volledige bescherming biedt tegen stof en langdurige onderdompeling onder water. Hij is vlamvertragend en zelfdovend, in overeenstemming met DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 en UL VW-1 normen. RoHS-conformiteit garandeert naleving van belangrijke milieuregels. De kabelset is beschikbaar in verschillende lengtes (1m, 2m, 2,25m, 5m, 10m) om te voldoen aan diverse toepassingsbehoeften, waardoor hij zeer veelzijdig is voor stroominstallaties in verschillende omgevingen.
Deze 7/8" Power Single-Ended Cordset is perfect voor gebruik in zware machines, industriële automatiseringssystemen en buitenstroominstallaties waar robuuste en betrouwbare verbindingen essentieel zijn. De uitstekende mechanische eigenschappen en naleving van strenge veiligheidsnormen maken het ideaal voor toepassingen die hoge duurzaamheid en betrouwbaarheid vereisen.
Deze kabelset blinkt uit met zijn IP68-classificatie, die volledige bescherming biedt tegen stof en langdurige onderdompeling onder water. Hij is vlamvertragend en zelfdovend, in overeenstemming met DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 en UL VW-1 normen. RoHS-conformiteit garandeert naleving van belangrijke milieuregels. De kabelset is beschikbaar in verschillende lengtes (1m, 2m, 2,25m, 5m, 10m) om te voldoen aan diverse toepassingsbehoeften, waardoor hij zeer veelzijdig is voor stroominstallaties in verschillende omgevingen.
Deze 7/8" Power Single-Ended Cordset is perfect voor gebruik in zware machines, industriële automatiseringssystemen en buitenstroominstallaties waar robuuste en betrouwbare verbindingen essentieel zijn. De uitstekende mechanische eigenschappen en naleving van strenge veiligheidsnormen maken het ideaal voor toepassingen die hoge duurzaamheid en betrouwbaarheid vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 97870 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 02 |
| Kabellengte: | 2.25 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.30 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RS 40-02/2,25 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut97870 |