7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 25,95
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 40-02/1 M
Fabrikantnummer:
81233
EAN:
04020841637131
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
35
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare en efficiënte stroomverbindingen. Deze cordset beschikt over een mannelijke, rechte, 4-pins connector en een oranje behuizing, wat zorgt voor gemakkelijke identificatie en robuuste prestaties. Met een spanning van 230 V AC/DC en een stroom van 9 A is het goed geschikt voor veeleisende elektrische toepassingen. De cordset is gemaakt van hoogwaardige materialen, waaronder een PVC-oranje kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm², wat duurzaamheid en een lange levensduur garandeert.
Voordelen van deze cordset omvatten robuuste elektrische prestaties en betrouwbaarheid in verschillende omgevingen, versterkt door een ongeaarde ontwerp en een IP68-beschermingsgraad. De cordset kan werken in een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, waardoor deze geschikt is voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ideaal voor industriële stroomvoorzieningen, automatiseringssystemen en andere toepassingen die betrouwbare stroomverbindingen vereisen. Het is beschikbaar in verschillende lengtes om aan verschillende installatie-eisen te voldoen, waardoor het een veelzijdige oplossing is voor diverse stroombehoeften.
Voordelen van deze cordset omvatten robuuste elektrische prestaties en betrouwbaarheid in verschillende omgevingen, versterkt door een ongeaarde ontwerp en een IP68-beschermingsgraad. De cordset kan werken in een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, waardoor deze geschikt is voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ideaal voor industriële stroomvoorzieningen, automatiseringssystemen en andere toepassingen die betrouwbare stroomverbindingen vereisen. Het is beschikbaar in verschillende lengtes om aan verschillende installatie-eisen te voldoen, waardoor het een veelzijdige oplossing is voor diverse stroombehoeften.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 81233 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 02 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.30 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RS 40-02/1 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut81233 |